Ślubne możliwości

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Planujemy go z dużym wyprzedzeniem, tak aby wszystko było idealne. Chcemy żeby był taki, jakim go sobie od zawsze  wyobrażaliśmy. Wszystko powinno być idealne i spójne z naszymi marzeniami. Chcemy, aby ten dzień był wspaniałym wspomnieniem nie tylko dla nas, ale i dla naszych gości.
W obecnych czasach mamy ogrom możliwości. Możemy sami zorganizować całą imprezę lub też zlecić to dla osób zajmujących się organizacją wesel. Zależy to od naszej wyobraźni, czasu, umiejętności oraz możliwości finansowych. Generalnie wszystko jest do zrobienia, kwestia odpowiedniej ceny.
Możemy wziąć ślub tradycyjny, w urzędzie bądź kościele lub zaszaleć i powiedzieć sakramentalne „tak” np. nurkując z delfinami. Możemy jechać do ślubu limuzyną, konną bryczką lub wypasionym sportowym autem.


Ważnym aspektem jest także zapewnienie rozrywki gościom. Co raz częściej decydujemy  się na lekcje tańca, by pierwszy taniec był widowiskiem, o którym uczestnicy wesela będą długo pamiętać. Staramy się o jak najlepszy zespół, dzięki któremu parkiet nie będzie świecił pustkami. Popularne na weselach  zabawy są coraz bardziej kreatywne. Mamy świadomość, że taniec z balonem czy zwykłe zgadywanki już się ludziom, kolokwialnie mówiąc, przejadły.


Bardzo modne w ostatnim czasie są także stoły tematyczne. Możemy wybierać spośród słodkich stołów, kącików ze swojskim jadłem czy też mini barów. Nikogo nie dziwi także ogromny pieczony prosiak, nie rzadko z jabłkiem w pysku, który jest porcjowany na oczach gości.


Od niedawna hitem na weselach są fotobudki. To zazwyczaj niewielkie kąciki, w których mamy do dyspozycji wiele masek, nakryć głowy czy peruk. Pozwalają one na szybkie przebieranki i wykonanie pamiątkowego zdjęcia. Zdjęcie te jest niemal natychmiast wywoływane i stanowi wspaniałą pamiątkę dla naszych bliskich. Fotobudkom bardzo często towarzyszy księga gości. Uczestnicy wesela wpisują tam życzenia i mogą także wkleić zdjęcie ze wspomnianej fotobudki. Oczywiście księga gości sw funkcjonowała też wcześniej, zanim pojawiły się fotobudki, aczkolwiek możliwość wklejenia fotografii sprawiła, że jest to jeszcze piękniejsza pamiątka.


Żyjemy w niesamowitych czasach, które pozwalają nam na o wiele więcej niż jakiekolwiek wcześniejsze. Wspaniałe jest więc korzystać z tych możliwości, zwłaszcza w najważniejszych dniach naszego życia.

 

Script logo