Opinie

 • Produkty dla małych dzieci

  foto ksiazka małego dzieckaSpersonalizowane produkty dla dzieci mogą być doskonałym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli chcemy mieć wpływ na to jak wyglądają poszczególne rzeczy. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie dobrać konkretne połączenie odcieni lub wzorów. Poduszki z imieniem mogą być doskonałym pomysłem w późniejszych miesiącach. Początkowo warto ograniczyć zawartość łóżeczka.

 • Obsługa szkolenia

  Obsługa szkolenia, obsługa konferencji czy też wynajem autokaru to propozycje usług, które z całą pewnością zainteresują określoną grupę klientów.

 • Niezwykła ozdoba naszego domu

  Ile szczęścia i radości może sprawić nam zdjęcie, na którym znajdują się nasze dzieci tuż po narodzinach, a które teraz wesoło biegają po naszym domu. Są to zatrzymane w kadrze najpiękniejsze, ulotne momenty naszego życia.

 • Zabawka dla naszego dziecka

  Jak widzimy przy wyborze zabawki dla naszego dziecka, musimy uważać na wiele czynników, ponieważ nigdy nie wiadomo, co taka zabawka może zawierać, jak na przykład te właśnie niebezpieczne akumulatory. Dlatego pamiętajmy, o sprawdzeniu zabawki, ale również na jakie baterie jest, zanim kupimy ją naszemu dziecku.

 • Czego należy unikać?

  Nie poleca się składać przysięgi ślubnej w maju, listopadzie, w dniu 1 kwietnia (prima aprilis) i wielu innych rzeczy

 • Nieskuteczna forma protestu

  Zamiast stać ze świeczką na Krakowskim Przedmieściu warto przekazać innym informacje pochodzące od uznanych autorytetów. Autorytetów bo my zazwyczaj nimi nie jesteśmy. Powinni przez chwilę nad tym się zastanowić. Powinni to zrobić jeżeli chcą pokazać że posiadają zasób szarych komórek w swoich głowach.

Script logo